Leczenie bólów psychosomatycznych.

Jedną z metod leczenia bólu nieznanego pochodzenia jest holodynamika.

To praca mentalna z nieświadomością. Bóle psychosomatyczne związane są z emocjami. Jeżeli doświadczyliśmy kiedyś jakiejś silnej emocji i nic z nią nie zrobiliśmy, to ta emocja z czasem objawia się w ciele, w postaci bólu. Każda sytuacja, która wiąże się z podobną emocją nasila ból. Możemy np. u masażysty leczyć bolące ramiona , czy kark, ale ból po pewnym czasie wraca. Nieprzepracowaną emocja domaga się uwagi. Te emocje mogą mieszkać w różnych częściach naszego ciała. 

Praca metodą holodynamiczną pozwala poczuć miejsca związane z konkretną emocją. Zobaczyć ją, opisać jej kształt, kolor, a ostatecznie zmienić ten myślokształt w coś innego, a tym samym zmienić naszą emocję i uwolnić od niej nasze ciało. 

Wiem, że to może wydawać się dziwne, ale tylko z poziomu nieświadomego umysłu mamy możliwość wprowadzenia trwałej zmiany i zlikwidowania bólu. Ta zmiana ma jeszcze inną ważną wartość. Praca z emocją wywołująca ból uwalnia nas od ograniczeń, które dotąd blokowały nasze życie. Możemy dokonać znaczących postępów w swoim rozwoju, zmienić swoje życie na lepsze. Kiedy pozbędziemy się złości, będziemy kimś innym. Inaczej ułożą się nasze relacje z ludźmi. Musimy być na to gotowi i zdecydowani. Tylko wtedy ten proces zmieni nasze życie na lepsze.

Jeżeli chcesz takich zmian to zapraszam.

Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!
Loading
Najpopularniejsze wpisy:
Ostatnie wpisy:

Kategorie

Poradnia Dobrej Energii

Mgr inż Jolanta Kudera
Tutaj leczę ciało i duszę za pomocą akupunktury i dietoterapii
Umów wizytę
Bądź na bieżąco:
Loading
phone-squareenvelope-square linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram