W drodze po skarb.

To nie jest proces , który spotka każdego.

Wielu jednak dotyczy. 

Kiedy czujesz, że już nie możesz iść dotychczasową drogą, nie dlatego, że nie chcesz, ale dlatego, że cały świat sprzysiągł się przeciwko tobie, zatrzymaj się i zastanów. Taki moment nadchodzi, gdy doświadczymy jakiegoś intensywnego przeżycia, zmiany życiowej, choroby. Nagle wokół nas wszystko staje się inne. My jesteśmy tacy jak byliśmy i nie wiemy jacy mamy się stać, żeby iść dalej. To bardzo trudny moment. 

Przez znaczną część życia podążamy drogą wytyczoną zgodnie z wyobrażeniami naszej świadomości. To ona, ukształtowana przez rodziców, szkołę, kościół, znajomych mówi nam co dla nas jest dobre. W naszej nieświadomej części psychiki mamy jednak inny plan na siebie. Druga połowa naszego życia to czas kiedy ten plan bardziej chce się urzeczywistnić.

Gdy długo ignorujemy podpowiedzi naszej nieświadomości to zmiana będzie gwałtowniejsza. 

Droga, która się przed nami otwiera, to droga po skarb naszego życia. Ofiaruje nam to co dla nas jest najlepsze, wystarczy się na to zgodzić.

Tylko tyle, albo aż tyle....

Trudno pójść  za głosem intuicji, kiedy nigdy wcześniej jej nie słuchaliśmy i nie mamy do niej zaufania. 

Nie masz wyboru. Albo otworzysz się na nowe, albo twoje życie stanie się męką. 

Świetnie ten proces opisuje Paulo Coelho w Alchemiku. 

Na końcu drogi znajdziesz swoją skrzynie złota, tylko musisz odważyć się wstąpić na tę ścieżkę i powoli, z uważnością nią podążać. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale warto.

Jeżeli potrzebujesz pomocy-jestem. 

Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!
Loading
Konsultacje w gabinecie oraz online. Psycholog, dietetyk, medycyna chińska.

Konsultacje w gabinecie oraz online. Psycholog, dietetyk, medycyna chińska.

Poradnia Dobrej Energii
Bądź na bieżąco:
Loading
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram