ZNAKI I SYMBILE

Znaki i symbole w naszym życiu.

Czy zdarza Wam się zauważać powtarzające się liczby? W rejestracjach samochodów, numerach telefonów?

To znak, że przebudza się Wasza wrażliwość na sygnały z Wszechświata, który chce być pomocny w Waszej drodze.

Ucząc się słuchać swojej intuicji, która do Was mówi, interpretować swoje sny, zauważać zdarzenia synchroniczne, znaki i symbole otwieramy się na komunikację z naszą nieświadomością.

Często w krytycznych momentach naszego życia poszerzają się nasze zdolności widzenia świata. To dobry znak, ale trzeba za nim pójść. 

Co to znaczy?

Odważyć się szukać znaczenia tego co do nas przychodzi. 

Traktować serio, nasze sny, ale dopiero wtedy,gdy zaczniemy je odnosić do swojej bieżącej sytuacji psychicznej, a nie do sztywnych znaczeń   z senników. Na przykład zęby w snach są powszechnie interpretowane jako choroba. Jeżeli jednak śnią się osobie zagubionej, stojącej na rozdrożu, mogą oznaczać to co symbolizuje osoba bezzębna. Dziecko, czy osoba stara. 

Dla takiej osoby mogą być sygnałem , że  swoim zachowaniem popada w zależność, czyni się bezradną, odbiera sobie energię do działania, możliwość zmiany, popada w stagnację. Dla każdego to będzie coś innego.

Zastanawiać się, szukać znaczenia znaków, symboli, które do nas przychodzą .

Ktoś powie, że doszukując się ukrytego znaczenia we wszystkim popadniemy w psychozę. Może tak się zdążyć, kiedy ego nie jest dość silne i ugruntowane w świecie rzeczywistym, ale jeżeli uważamy się za człowieka stąpającego po ziemi, to zagrożenia nie ma. 

Rozmowy z Wszechświatem, to ciekawe doświadczenie. Zachęcam do doświadczania, uczenia się tego języka. 

Na warsztacie „Dzika kobieta” , będziemy podążać tą drogą. 

Serdecznie zapraszam 

O mnie.
Jestem inżynierem duszy, mentorem, przewodnikiem, pomocną dłonią, terapeuta medycyny chińskiej i uczniem Junga na drugim roku psychologii analitycznej.
Określenie  „inżynier duszy” wzięło się stąd, że będąc mgr inż. technologiem żywności, miałam problem z przejściem od świata materialistycznego, zewnętrznego do świata wewnętrznego. Słowo inżynier nagle stało się blokadą, przeszkodą w zmianie sposobu postrzegania siebie.
Medycyna chińska pomogła mi w zmianie sposobu patrzenia na siebie i świat.
Wiem, że wiele osób ma problem z tym, żeby przejść od świata zewnętrznego w, którym funkcjonują, do swojego świata wewnętrznego.
Ja przeszłam tę drogę, oswoiłam swoje lęki przed tą zmianą i potrafię zrozumieć, uczucia, które temu towarzyszą. Psychologia Junga, której się uczę pozwala mi lepiej rozumieć rzeczywistość psychiczną swoją i innych.

Problemy  zdrowotne, emocjonalne, często są podpowiedzią naszego organizmu, że musimy w swoim życiu coś zmienić, że coś robimy nie tak, nie idziemy swoją najlepszą drogą.

Jeżeli i Ty masz poczucie, że powinnaś/ powinieneś lepiej poznać swój świat wewnętrzny, żeby lepiej funkcjonować w świecie zewnętrznym, być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, to serdecznie zapraszam Cię do współpracy w gabinecie i na warsztatach.

www.poradniadobrejenergii.pl

Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!
Loading
Konsultacje w gabinecie oraz online. Psycholog, dietetyk, medycyna chińska.

Konsultacje w gabinecie oraz online. Psycholog, dietetyk, medycyna chińska.

Poradnia Dobrej Energii
Bądź na bieżąco:
Loading
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram