Konsultacja psychologiczna- jak pracuję.


Konsultacja psychologiczna- jak pracuję.

Online, telefonicznie, w gabinecie.

Tel. 604793803

e-mail poradnia.dobrej.energii@gmail.com

Osoby z zaburzeniami emocjonalnymi, to osoby wrażliwe. Bardziej niż inni odczuwają dysonans między swoim wnętrzem, a tym co spotyka je w życiu .

Ja jako terapeuta medycyny chińskiej, specjalizujący się w emocjach, pomagam w odnajdowaniu drogi do siebie. Staram się być empatyczna i wspierająca. Pomagać w odnajdywaniu prawdy o sobie, bez oceniania, prowadzić na drodze rozwoju wewnętrznego, który prowadzi do zrozumienia siebie, odnalezienia spokoju i równowagi, docenienia swojej wartości i swojego piękna na każdym poziomie.

W swojej pracy stosuję wiele metod wywodzących się z kultury wschodu, ale też z psychologii Junga i amerykańskiej terapeutki Jane Haner. Poza rozmową, uczę moich pacjentów medytacji, uważności, pozytywnego myślenia, bycia tu i teraz. Pracuję metodą  Hooponepono i Jane Haner, stosuję akupunkturę. 

Sposób terapii dobieram indywidualnie przedstawiając pacjentowi możliwości różnych metod.

Wiem, że dziś zdrowie psychiczne, nasz wewnętrzny balans są bardzo ważne, bo bez tego trudno unieść obecną sytuację. 

Dlatego jeżeli czujesz, że świat wali Ci się na głowę, że już więcej nie uniesiesz zapraszam. Wspólnie możemy to zmienić.

OTO KILKA SŁÓW O METODACH, KTÓRYMI PRACUJĘ.

Medytacja

Można powiedzieć, że to sztuka skupienia. Możemy skupiać się na różnych rzeczach: oddechu, mantrze, płomieniu … Tak zauważmy nasze myśli, to że nam się myśli. Tym samym uczymy się je kontrolować, także poza medytacją. Kiedy zauważymy, że nasze myśli są destrukcyjne i nie prowadzą nas do niczego dobrego, jesteśmy w stanie przestać o tym myśleć. Tym samy nie szkodzić sobie.

Uważność

To sposób na wychodzenie z głowy, z myślenia. Skupianie się na odczuwaniu. Możemy skupić się na wykonywanej czynności tak, żeby w całości absorbowała nasze odczuwanie. TO pozwala nie myśleć. Jest to bardzo cenne dla naszego „przegrzanego umysłu”.

Aupunktura

Działa na ciało fizyczne , ale też na emocje. Dzięki niej można się wyciszyć, zrelaksować, ale także dostać się do swojej podświadomości.Jest doskonałym narzędziem wspierającym pracę psychologiczną.

Ho’oponepono

Ho’ oponopono to znaczy „przywrócić do porządku”. Tu pracujemy z emocjami z przeszłości. Dzięki tej metodzie możemy sobie uzmysłowić problem i pozwolić mu odejść.

Jane Haner

Usuwając blokady ze swojej podświadomości, otwieramy się na nowe możliwości. Zmieniamy swoje życie na lepsze.
Jeżeli czujesz, że twoje życie utknęło w miejscu, ciągle powielasz te same błędy, wybierasz niewłaściwych ludzi, jakaś traumatyczna sytuacja odbiera Ci chęć do życia, ta metoda może pomóc. Dzięki niej oczyścisz stres dnia codziennego i wpływ innych ludzi na Ciebie.


Bądź na bieżąco. Zapisz się na newsletter!
Loading
Najpopularniejsze wpisy:
UMYSŁ EMOCJE DUSZA "Jak odnaleźć siebie?”
Psychosomatyka
ODPORNOŚĆ
TRAUMA , JAK JĄ POKONAĆ.
Jak działa akupunktura w psychologii.
Konsultacja psychologiczna- jak pracuję.
Medycyna chińska – zdrowie to równowaga
Oczyszczanie stresu
Jak poznać siebie.
Czy słowa są ważne ?
Ostatnie wpisy:

Kategorie

Poradnia Dobrej Energii

Mgr inż Jolanta Kudera
Tutaj leczę ciało i duszę za pomocą akupunktury i dietoterapii
Umów wizytę
phone-squareenvelope-square linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram